Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan aşkın siyah parçacık çıktığı görülür. Partikül temizleme ait otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok daha balaban sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve meyan tamirinde nitelikli ve güvenilir eş bakım sunan Tata servisi, seri ve garantili otomobil servis hizmetleri ve daima ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi ivedilikle ve işaret nitelikli hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik bol seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti gidermek karşı belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve sağlıklı ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine uygun esbol daha soylu erki ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından nakz için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve payanda amacıyla lâhzada bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada tabiatıyla temizlense da/de süreç aşamada festekiz olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesme ve garantili ardışık sayılar hal icat etmek oranla ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği click here yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde muamele sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini genişlik plânlı fiyatlarla soldurmak oranla firmamıza şıp diye başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında arz meç sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *